Pizza Group

Pizza Group jest wiodącym liderem w produkcji urządzeń do wyrobu pizzy. Piece do pizzy włoskiego producenta PIZZA GROUP to idealne urządzenia dla pizzerii ceniących jakość i prostotę obsługi w umiarkowanej cenie.

Seria pieców do pizzy produkcji PIZZA GROUP to urządzenia o nowoczesnym designie, zaprojektowane oraz wykonane z myślą o wydajności i obniżeniu kosztów eksploatacji. ActiveStone to innowacyjny system, opatentowanych przez PizzaGroup, grzałek umieszczonych bezpośrednio w szamotach. Takie rozwiązanie zapewnia szybsze nagrzanie komory pieca niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań a jednocześnie, ze względu na bezpośrednią styczność z szamotami zapewnia mniejsze zużycie energii. System ActiveStone zapewnia najlepszy rozkład temperatur w komorze pieca. Każdy piec wyposażony jest w drzwi z szybą, nienagrzewające się rączki oraz panel sterowania oddzielony od komory pieca – co gwarantuje bezusterkową pracę, dzięki obniżonej temperaturze podzespołów sterujących.

Izolacja frontu i górnej części urządzenia włóknem szklanym, ogranicza rozproszenie ciepła a wentylator chłodzący utrzymuje stałą, zapobiegającą oparzeniu temperaturę izolacji oraz obudowy pieca. Niektóre modele posiadają komory wyposażone w podwójne oświetlenie oraz manualnie regulowany przepust kominka. Panel przedni każdego urządzenia wykonany jest ze stali nierdzewnej – obudowa ze stali malowanej, wnętrze komory ze stali pokrytej warstwą aluminium.

Kod QR

Niemcy

1

HOBART GmbH

2

Assheuer + Pott GmbH & Co. KG

Francja

1

Reneka International

Włochy

1

Alphatech ALI S.p.A.

2

CUPPONE F.lli S.r.l.

3

G. BEZZERA

4

EUROTEC S.r.l. divisione MBM

5

Pizza Group srl

6

Tecnoinox S. R. L.

7

Fimar S.p.a.